Haber Detayı
10 Kasım 2019 - Pazar 18:16 Bu haber 3090 kez okundu
 
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Kelkit'te
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir, partisinin İstişare Toplantısına katılmak üzere Gümüşhane merkez, Kelkit ve Köse ilçelerini ziyaret etti.
KELKİT Haberi
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Kelkit'te

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir, partisinin İstişare Toplantısına katılmak üzere Gümüşhane merkez,  Kelkit ve Köse ilçelerini ziyaret etti.


İlk olarak Gümüşhane Belediye Başkanı Ercan Çimen’i makamında ziyaret eden Kandemir, Başkan Çimen’in çalışmalarını takdirle karşılayarak “Bizim medeniyetimizde görevi aldıktan sonra insanın yüreği daha bir harlanır, gecesini gündüzüne katma ihtiyacı hisseder. Siz de öyle çalışan bir Belediye Başkanısınız Rabbim hayırlı hizmetler yapmayı nasip eylesin. Hep beraber el ele kol kola çok daha güzel günlere ulaştırırsınız inşallah Gümüşhane’yi” dedi. Daha sonra AK Parti Gümüşhane İl Başkanlığı tarafından Halk Eğitimi Merkezi Salonunda düzenlenen İstişare Toplantısına katılan Kandemir, burada partililere seslenerek birlik beraberlik vurgusunda bulundu. 
Ardından Kelkit Ak Parti İlçe Başkanlığına giderek burada kendisini bekleyen partililere hitap etmek üzere beraberindeki AK Parti Gümüşhane milletvekilleri Hacı Osman Akgül, Cihan Pektaş, TBMM Çevre Komisyonu Başkanı Muhammet Balta, Gümüşhane Belediye Başkanı Ercan Çimen, AK Parti İl Başkanı Celalettin Köse, Muhammet Avcı genel merkez teşkilat başkan yardımcısı, Furkan Leventoğlu genel merkez gençlik kolları teşkilat başkanı, Ertunç Erkan Balta koordinatör milletvekili, Muhammet Balta TBMM çevre komisyon başkanı, Yahya Çelik genel merkez koordinatörü, Ak Parti Trabzon il başkanı ve Bayburt Ak parti il başkanı Hacı Ali Polat, Kelkit Belediye Başkanı Aziz Nas, AK Parti Kelkit ilçe Başkanı Sadi Tüysüz,  il genel meclis başkan vekili Reşat Çalışkan, meclis üyesi Sami Tuncay’a sırasıyla söz verdi.
En son kendisi konuşan Teşkilat Başkanı ve genel başkan yardımcısı Erkan Kandemir, Konuşmasında her imkanın bir imtihan olduğunu “Bugün burada olmak bir tesadüf değildir. Kader bizi bugün burada, bu tarihin en keskin dönemecinde, hakikatin yanında mücadele etmek için aynı çatı altında buluşturmuş ise gereğini beraber yapmak, mücadele etmek, gayret göstermek bir ve beraber olmak lazım” diyerek uzunca bir konuşma yaptı. Daha sonra beraberindeki heyetle birlikte Kelkit belediye başkanlığına giden teşkilat başkanı Kandemir’i aracından inerken karşılayan belediye başkanı Aziz Nas İle birlikte makama çıkarak belediyenin çalışmaları hakkında bilgi alan Kandemir kendisine takdim edilen plaket, aldıktan sonra, belediye meclis üyeleri ve teşkilat yöneticileriyle birlikte belediye merdivenleri üzerinde hatıra fotoğraf çekildikten sonra Köse ilçemize gitmek üzere ilçeden ayrıldı.

Kaynak: (GHE) - www.gumushaneekspres.com Editör: Nihat ZEYREK
Etiketler: AK, Parti, Genel, Başkan, Yardımcısı, ve, Teşkilat, Başkanı, Kelkit'te,
Yorumlar
Haber Yazılımı