Haber Detayı
22 Şubat 2020 - Cumartesi 14:34 Bu haber 674 kez okundu
 
Başkan Nas,22 İşçiyle Toplu Sözleşme İmzaladı
Kelkit Belediye Başkanlığı ile Hizmet-İş Sendikası arasında toplu iş sözleşmesi gerçekleştirildi.
KELKİT Haberi
Başkan Nas,22  İşçiyle Toplu Sözleşme İmzaladı

Kelkit Belediye Başkanlığı ile Hizmet-İş Sendikası arasında toplu iş sözleşmesi gerçekleştirildi. Başkanlık Makamında gerçekleşen görüşmelere Belediye Başkanı Aziz Nas, Hizmet-İş Sendikası Erzincan Şube Başkanı Harun Mutlu, Kelkit Belediyesi İşçi Temsilcisi Abdulkadir Özmen ve işçiler katıldı.

 

Konu hakkında açıklamada bulunan Belediye Başkanı Aziz Nas, işçi kardeşlerime yeni sözleşmenin hayırlı olmasını diliyorum. “Belediyemizin imkanları ölçüsünde işçi kadrosunda çalışan arkadaşlarıma verebileceğimizin en iyisini vermeye çalıştık,”Biz bir aileyiz aile çatısı altında hizmet götürmenin gayreti içerisinde, gönül birliği yapmış, hizmette yol arkadaşı olmuş insanlarız, Çalışanlarımız ile omuz omuza vererek, ilçemize özverili ve samimi bir şekilde hizmet etmeye çalışıyoruz, onların mutlu olması bizimde mutlu olmamız anlamına gelmektedir, Belediyemiz çalışanı 22 işçi kardeşimizi ilgilendiren 2 yıl geçerli olacak olan  bu sözleşmeyle mutlu sonu yakalamış olduk, kardeşlerimize hayırlı olsun dedi.

Hizmet- İş Sendikası Kelkit Belediyesi işçi temsilcisi Abdulkadir Özmen ise, toplu iş sözleşmesinin imzalanmasıyla mutlu sona gelinmiş oldu. Başta Belediye Başkanı Aziz Nas olmak üzere, Belediye Meclis üyelerine , Hizmet-İş Sendikası Erzincan Şube Başkanı Harun Mutlu beye ve emeği geçen herkese teşekkür ederiz, Sözleşmenin personelimize, belediyemize, hayırlar getirmesini diliyorum” diye konuştu.

Kaynak: (GHE) - www.gumushaneekspres.com Editör: Nihat ZEYREK
Etiketler: Başkan, Nas,22, , İşçiyle, Toplu, Sözleşme, İmzaladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı