Haber Detayı
07 Temmuz 2020 - Salı 13:19 Bu haber 815 kez okundu
 
Çiçeği Burnunda Başkandan İlk Açıklama
1954 Kelkit Belediye Sporun Yeni kulüp başkanı Muammer Doğan’dan ilk açıklama. Kelkit’imize ve Kelkit Belediye Hürriyetspor’a gönül vermiş çok kıymetli Hemşehrilerim Öncelikle kulübümüzün 1954 yılından günümüze kadar gelmesinde emekleri olup ebediyete göç edenlere Allah’tan rahmet ,hayatta olanlara sağlıklı ömürler diliyorum.
- Haberi
Çiçeği Burnunda Başkandan İlk Açıklama

1954 Kelkit Belediye Sporun Yeni kulüp başkanı Muammer Doğan’dan ilk açıklama.

Kelkit’imize ve Kelkit Belediye Hürriyetspor’a gönül vermiş çok kıymetli Hemşehrilerim

Öncelikle kulübümüzün
1954 yılından günümüze kadar gelmesinde emekleri olup ebediyete göç edenlere Allah’tan rahmet ,hayatta olanlara sağlıklı ömürler diliyorum.
04.07.2020 tarihinde 1954 Kelkit Belediyespor’un olağanüstü seçimli kongresinde Başkanlık görevine oy çokluğu ile seçilmiş bulunmaktayım , bu sürede şahsıma ve yönetim kuruluma verilen destekten ötürü herkese teşekkür ediyorum .
Kelkit Belediye Hürriyetspor , Kelkit’imizin en büyük sivil toplum örgütü olmakla beraber , memleketimize gönül vermiş yüzbinlerin ortak paydası ve gözbebeğidir.
Hiçbir başarı tesadüf değildir , verilen uzun emekler sonucunda Kelkit Belediye Hürriyetspor kuruluşundan itibaren ilkkez profesyonel lik özlemine son vermiştir , bu başarıda hiç kuşkusuz büyük emekleri olan ,Eski Belediye Başkanımız Sayın Ünal YILMAZ’a , yeni Belediye Başkanımız Sayın Aziz NAS,a gecesini gündüzüne katarak bir kulübün ayakta kalmasının en büyük ihtiyacı olan maddi desteği finans ederek takımızı 3. Lige çıkması için her türlü fedakarlığı gösteren Onursal Başkanımız Sayın Murat AKIN’a , Yürütmüş olduğu Başkanlık döneminde Herşeyiyle takımın yanında olan Eski kulüp başkanımız Sayın Yaşar NAS ‘a , yönetim kurulundaki tüm ekibine , Belde başkanlarımıza , muhtarlarımıza ,kurum amirlerimize , gurbette kalbi Kelkit diye atan ve desteklerini esirgemeyen hemşehrilerimize , takımın başına geldiği ilk günden itibaren , Kelkit’i ikinci evi olarak gören ve takımın 3. Lige çıkmasında en büyük etken olan Teknik direktör ‘ümüz Ulaş ULUSAN ‘a ve ekibine , Bulunduğumuz coğrafyanın yaşam şartlarına hiç bakmadan görevlerini laikiyle yerine getiren tüm futbolcu kardeşlerime , kulüp çalışanlarımıza ,maddi manevi hertürlü fedakarlığı yapan işadamı ve esnaflarımıza , Bir Futbol kulübünün kuruluş amacı olan olmazsa olmazlarımız, tek bir karşılık beklemeden yaptıkları fedakarlık onlar için gurur kaynağı olan ,deplasman deplasman dolaşan Büyük Kelkit taraftarlarına ve ismini sayamadığımız gizli kahramanlarımıza ,Kendim ve yönetim kurulum adına teşekkür ediyorum .

Bu başarılı yılların akabinde aldığımız görevin Kulübümüze Kelkitimize ve bizlere hayırlar getirmesi en büyük temennim , Kulübümüze ;hedeflerinden şaşmadan yeni başarı hikayeleri yazmak için var gücümüzle çalışacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın, birlik beraberlik içinde olduğumuz zaman neleri başaracağımızı hep birlikte yaşadık gördük, bu birlik beraberlik içinde Kelkitimizin en büyük markası haline gelmiş kulübü dahada ileriye taşıyıp kurumsallaşma adına adımlar atacağız, tesisleşip gençlerimizi spora teşvik edip Kelkitimizin sporcu yetiştirme yönünde önünü açacağız , kısaca spor ilçemizin stratejik en büyük yatırımı olacaktır, bunun bilinciyle hareket edeceğiz.
Sözlerime son verirken bu kulübün gerçek Sahibi Taraftarlarımızdan ve sporseverlerimizden takımımızı her koşulda desteğe davet ediyor ,saygı ve sevgilerimi sunuyorum

1954 Kelkit Belediyespor Başkanı : Muammer DOĞAN

 

Kaynak: Editör: İbrahim KAYA
Etiketler: Çiçeği, Burnunda, Başkandan, İlk, Açıklama,
Yorumlar
Haber Yazılımı