Haber Detayı
24 Şubat 2019 - Pazar 13:13 Bu haber 6330 kez okundu
 
Deredolu’nun Adayı Özgül Alkan Oldu
Deredolu beldesi iş adamlarından Ökkeş Alkan 31 Mart 2019 Tarihinde yapılacak olan yerel seçimler öncesi, AK Parti Kelkit ilçe başkanlığına Deredolu belediye başkanlığı aday adayı müracaatında bulundu.
KELKİT Haberi
Deredolu’nun Adayı Özgül Alkan Oldu

Deredolu beldesi iş adamlarından Ökkeş Alkan 31 Mart 2019 Tarihinde yapılacak olan yerel seçimler öncesi, AK Parti Kelkit ilçe başkanlığına Deredolu  belediye başkanlığı aday adayı müracaatında bulundu.

 

Alkan kendisini destekleyen çok sayıda taraftara “Deredolu için bizde varız aday adaylığı, müracaatımı yapmış bulunuyorum” beldem ve memleketim için hayırlı olur inşallah. Beni yalnız bırakmadığınız için sizlere çok teşekkür ediyorum dedi.

 

Alkan; Ak Parti’ye yapmış olduğu müracaatına henüz cevap almaksızın müracaatını geri çekerek, MHP Kelkit İlçe başkanlığına Deredolu beldesi başkan aday adayı müracaatında bulundu.

 

Deredolu belediye başkan adayı olarak ismi kabul edilen Alkan ilçe seçim kuruluna resmi müracaatını yapmak üzere gittiğinde yasal engelle karşılaştı. Durum karşısında hayli canı sıkılan Alkan; Adaylığını geri çekerek eşi Özgül Alkan hanımı adına Deredolu başkan adayı müracaatında bulundu ve eşinin kazanması için start verilerek sahaya indi.

Kaynak: (GHE) - www.gumushaneekspres.com Editör: Nihat ZEYREK
Etiketler: Deredolu’nun, Adayı, Özgül, Alkan, Oldu,
Yorumlar
Haber Yazılımı