Haber Detayı
05 Eylül 2019 - Perşembe 14:18 Bu haber 1799 kez okundu
 
Kelkit Belediyesi yol yapımına Hız verdi
Kelkit'te altyapı çalışmalarının tamamlanmasının ardından mahal, cadde ve sokaklar sıcak asfalt ve parke taşı ile kaplanıyor.
KELKİT Haberi
Kelkit Belediyesi  yol yapımına  Hız verdi

Kelkit’te altyapı çalışmalarının tamamlanmasının ardından mahal, cadde ve sokaklar sıcak asfalt ve parke taşı ile kaplanıyor.

 

Kelkit Belediye Başkanı Aziz Nas “Her şey daha güzel Kelkit için” ifadesini kullanarak, “İlçemizi, modern, çağdaş ve yaşanılabilir bir kent haline getirmek için çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz” dedi.

 

Çalışmalara, Yunus emre ve İnönü Mahallesinde muhtelif Cadde ve sokak aralarında başladığını ifade eden Başkan Nas, “Belediye Başkanlığı görevine geldiğim günden itibaren hep yaşanılabilir, modern ve çağdaş bir Kelkit’i hayal ettim. Bu nedenle çalışmalarımızı aralıksız sürdürdük.

 

Doğalgaz çalışmaları ilçede çok sayıda cadde ve sokaklarımızda yolları zorunlu olarak bozmuş, bizimde belediye olarak görevimiz bu Yolların asfaltlanması, parke ve kaldırımları onarmak olacaktır. 

 

İlçenin bazı mahalleleri gibi diğer mahallelerimiz de çok güzel bir yapıya kavuşturulacak, bunun çabası içerisindeyiz dedi.

Kaynak: (GHE) - www.gumushaneekspres.com Editör: Nihat ZEYREK
Etiketler: Kelkit, Belediyesi, , yol, yapımına, , Hız, verdi,
Yorumlar
Haber Yazılımı