Haber Detayı
02 Ağustos 2020 - Pazar 16:34 Bu haber 1312 kez okundu
 
MHP Kelkit İlçe Başkan Adayı Yılmaz'dan Gazetemize Ziyaret
MHP Kelkit ilçe Başkan Adayı Ercan Yılmaz, beraberinde iş insanı Pehlül Fidan, Yakup Demir ve Enver İlhan ile birlikte gazetemiz Gümüşhane Ekspres’e ziyarette bulundular.
KELKİT Haberi
MHP Kelkit İlçe Başkan Adayı Yılmaz'dan Gazetemize Ziyaret

MHP Kelkit İlçe Başkan Adayı Ercan Yılmaz, beraberinde iş insanı Pehlül Fidan, Yakup Demir ve Enver İlhan ile birlikte gazetemiz Gümüşhane Ekspres’i ziyarette bulundular.


Başkan Adayı Ercan Yılmaz ve beraberindeki heyeti gazete çalışanları Genel Yayın Yönetmeni Nihat  Zeyrek, Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Alim Fidan, Editör İbrahim Kaya  Muhabir Çetin Uygun ve Furkan Zeyrek karşıladılar. Karşılıklı samimi bir havada gerçekleşen ziyarette MHP Kelkit İlçe Başkan Adayı Ercan Yılmaz kendisinin Avrupa’da ülkü ocaklarında uzun zaman görev yaptığını ilçe başkanı seçilmesi durumunda Kelkit’te MHP’nin daha iyi yerlere gelmesi için gayret sarfedeceğim dedi.


Başkan adayı Yılmaz ilçe başkanı seçilmesi durumunda MHP İlçe yönetimini topluma açacağını ve  ilçe yönetimini birilerinin kontrolünden çıkaracağını vurgularken MHP’ye ilçe binası yeri alacağız, MHP İlçe Teşkilatının ve İlçenin menfaatlerını her zaman önde tutacak siyaset geliştireceğiz.İlçe teşkilatı her gün her saat açık olacak, teşkilatımızın kendi otosunu alarak yolumuza devam edip,  istendiği takdirde üye kaydı her zaman yapılabilecektir. Genel merkezin politikaları ilçe teşkilatımızın politikası olacak, belde teşkilatlarımızın hiçbir sorunu olmayacak ilçe teşkilatı olarak biz karşılayacağız, tüm konularda  istişare ile hareket edeceğiz, MHP  ilçe yönetimi olarak partimizin  kurumsallığını koruyacağız dedi.

 

Kaynak: (GHE) - www.gumushaneekspres.com Editör: Nihat ZEYREK
Etiketler: MHP, Kelkit, İlçe, Başkan, Adayı, Yılmaz'dan, Gazetemize, Ziyaret,
Yorumlar
Haber Yazılımı