Haber Detayı
01 Eylül 2019 - Pazar 12:09 Bu haber 1679 kez okundu
 
Milli Eğitim Müdürü Aygün göreve başladı
- Haberi
Milli Eğitim Müdürü Aygün göreve başladı

Şiran İlçe Milli Eğitim Müdürü Bayram Kundak’ın Milli Eğitim Bakanlığı kararnamesi ile İstanbul Büyükşehir İl Milli Eğitim Müdürlüğüne araştırmacı olarak atanmasının ardından, yeni İlçe Milli Eğitim Müdürü Hafız Orhan Aygün görevine başladı.

Daha önce Yunus Emre Ortaokulunda başarılı çalışmalarıyla tanınan Aygün, eğitim öğretim camiasında 19. Yılını çalıştığını, İmam Hatip Ortaokulu kurucu müdürlüğü Milli Eğitim Şube Müdürlüğü ve Okul Müdürlüğü görevlerinde bulunduğunu söyledi.

İlçemizde eğitim öğretim adına güzel bir yerde olduğumuzu, işini seven tecrübeli dinamik bir öğretmen ve idareci kadrosunun bulunduğunu belirtti. Başarının bir ekip işi olduğunu vurgulayan Aygün, biz ekip olarak eğitim öğretim alanının yanında milli ve manevi alanda da en iyi şekilde öğrencilerimizi yetiştirerek toplumsal hayata kazandırmayı amaçlıyoruz dedi. Gelecek nesillerin yetiştirilmesi adına maarif davasının en önemli ülke meselesi olduğunu bununda sadece sınav başarısıyla sağlanamayacağını ölçünün bu olmadığını, topluma faydalı geçmişini bilen, geleceğe dair hayalleri olan millî manevi değerlerle yoğrulan Akif’in ifadesiyle Asım’ın neslini yetiştirmek hedefinde olduklarını vurguladı.

Desteklerinden dolayı İlçe Kaymakamı Sayın Osman Oğuz Ekşi’ye, Belediye Başkanı Mutlu Özel’e, İl Milli Eğitim Müdürü Seydi Doğan beye teşekkür eden, Aygün yeni eğitim öğretim yılında tüm öğrenci öğretmen idareci ve velilere başarılar diledi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Milli, Eğitim, Müdürü, Aygün, göreve, başladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı