Haber Detayı
30 Haziran 2019 - Pazar 16:34 Bu haber 4725 kez okundu
 
Şiran Akademi Spor’dan Forma Kampanyası
Türkiye Voleybol Federasyonu ikinci liginde mücadele eden Şiran Akademi spor kulübü forma kampanyası başlattı. Kulüp Başkanı Ersin Şahin konu hakkında yazılı bir açıklama gerçekleştirdi.
ŞİRAN Haberi
Şiran Akademi Spor’dan Forma Kampanyası

Türkiye Voleybol Federasyonu ikinci liginde mücadele eden Şiran Akademi spor kulübü forma kampanyası başlattı. Kulüp Başkanı Ersin Şahin konu hakkında yazılı bir açıklama gerçekleştirdi.

Şiran Akademi spor kulübüne destek sağlamak amacıyla sezon boyunca devam edecek forma kampanyası ile ilgili açıklama gerçekleştiren Şahin, “Formanı Al Takımına Destek Ol” sloganıyla kampanyaya başladıklarını açıkladı. Ayrıca Başkan Şahin; “29 Haziran’dan 29 Temmuz’a kadar T.C Ziraat Bankası Gümüşhane, Şiran şubesindeki kulüp hesabına 100 TL yatırmaları ve beden numarasını, adını, soyadını, formayı ulaştırılacak adresi ve telefon numaralarını kulüp yetkililerine bildirmeleri gerekmektedir

. 29 Temmuz’da banka hesabından alınan ekstreye bakılarak kampanyaya katılanların formaları anlaşmalı olduğumuz firmaya bildirilerek siparişi verilecektir. Firmadan gelecek formalar elden teslim edilecek ya da verilen adrese teslim edilecektir. Forma numarası 29 olarak belirlenmiştir. İkinci etap forma kampanyası 29 Temmuz, 29 Ağustos tarihlerinde devam edecektir.29 Ağustosta aynı yöntemle kampanya siparişleri devam edecektir. Üçüncü etap forma kampanya siparişimiz 29 Ağustos, 29 Eylül tarihlerinden sonra olacaktır. Forma kampanyamızı başlatmak için yönetim kurulu olarak, İlçe Kaymakamımız Sayın Osman Oğuz Ekşi’yi ve Belediye Başkanımız Sayın Mutlu Özel’i makamlarında ziyaret ettik. Kampanyamızla ve önümüzdeki sezonla ilgili düşüncelerimizi paylaştık. Kendilerinden destek istedik. İlk formayı alarak kaymakamımız ve belediye başkanımız kampanyamıza destek oldular. Kulübümüze maddi ve manevi desteklerini esirgemeyen İlçe Kaymakamımıza ve Belediye Başkanımıza şükranlarımızı sunuyoruz. Tüm hemşerilerimizi forma kampanyamıza katılmaya davet ediyoruz.

Forma alarak kampanyamıza destek olmalarını istiyoruz.” İfadelerini kullandı. “Şiran Kaymakamı ve Belediye Başkanından Destek” Şiran Akademi Spor Kulübünün ilimizi ve ilçemizi sportif başarılarıyla en güzel şekilde temsil ettiğini dile getiren Şiran Kaymakamı Osman Oğuz Ekşi ve Belediye Başkanı Mutlu Özel ilçemizin tanıtımına, gençlerin spor yaparak yeteneklerinin geliştirilmesine, halkımızın sporla buluşmasına katkı sunarak emek veren Şiran Akademi Spor Yönetim Kuruluna, ayrıca maçlarda Şiran Akademi Spora destek olan vatandaşlara teşekkürlerini ilettiler. “Formanı Al, Takımına Destek Ol” Yeni Sezonda Şiran Akademi Spor Kulübüne İsim ve Forma Sponsoru Olmak İsteyen Firma Yöneticilerinin Destekleri İçin, İsim ve Forma Reklam Bedelleri Yönetim Kurulumuzca Açıklanmıştır. İrtibat Numarası: 0505 269 31 88 – 0505 939 65 47 – 0506 625 09 75 T.C Ziraat Bankası Gümüşhane - Şiran Şubesi Banka Hesap No: TR 34 0001 0003 3283 9961 2450 01

Kaynak: Editör:
Etiketler: Şiran, Akademi, Spor’dan, Forma, Kampanyası, , ,
Yorumlar
Haber Yazılımı