Haber Detayı
15 Ağustos 2020 - Cumartesi 23:19 Bu haber 2961 kez okundu
 
TORUL BELEDİYE BAŞKANI ÖZDEMİR’İN KOVİD TESTİ POZİTİF ÇIKTI
Torul Belediye Başkanı Evren Evrim Özdemir,cumartesi günü sosyal medya hesabından yaptığı açıklama kovid-19 testinin pozitif çıktığını duyurdu.
TORUL Haberi
TORUL BELEDİYE BAŞKANI ÖZDEMİR’İN KOVİD TESTİ POZİTİF ÇIKTI

Torul  Belediye Başkanı Evren Evrim Özdemir,cumartesi günü sosyal medya hesabından yaptığı açıklama kovid-19 testinin pozitif çıktığını duyurdu.

Gümüşhane’nin Torul ilçesi Belediye Başkanı Evren Evrim Özdemir, sosyal medya hesabından koronavirüs testinin pozitif çıktığını ve karantinada olduğunu duyurdu.

Başkan Özdemir mesajında şunları yazdı:

“Koronavirüs testlerim pozitif çıkmıştır. Bu sürecin ciddiyetini ortaya koyabilmek adına, siz değerli kardeşlerime bu haberi birinci ağızdan vermek, salgın ciddiyetini yeniden, paylaşmak, anlatmak istedim. Kovid-19 süreci henüz bitmedi. Evlerinizden maskesiz çıkmamanızı, kendinizi, çocuklarınızı ve sevdiklerinizi etkilememenizi, ölümcül sonuçlar doğurabilecek tüm toplu yaşam faaliyetlerinden uzak durmanızı bir kez daha rica ediyorum. Hastalığıma ilişkin karantina sürecim, bu hastalığa yakalanan tüm vatandaşlarımız gibi başlamıştır. Karantina sürecim bittiğinde, yine direkt sizlerle paylaşacağım ve Torul için çalışmaya devam edeceğim.Allaha emanet olun.Dualarınızı eksik etmeyin “

 

Torul’un sevilen Belediye Başkanı Sayın Evren Evrim Özdemir’e geçmiş olsun dileklerimizi sunuyor, Allah’tan acil şifalar diliyoruz.

Kaynak: (GHE) - www.gumushaneekspres.com Editör: Nihat ZEYREK
Etiketler: TORUL, BELEDİYE, BAŞKANI, ÖZDEMİR’İN, KOVİD, TESTİ, POZİTİF, ÇIKTI,
Yorumlar
Haber Yazılımı