Haber Detayı
28 Ocak 2018 - Pazar 10:28 Bu haber 2224 kez okundu
 
Vekiller Kelkit' çıkarma yaptılar
Gümüşhane Milletvekilleri, Hacı Osman Akgül ve Cihan Pektaş Kelkit’te bir dizi ziyarette bulundular.
KELKİT Haberi
Vekiller Kelkit' çıkarma yaptılar

Gümüşhane Milletvekilleri, Hacı Osman Akgül ve Cihan Pektaş Kelkit’te bir dizi ziyarette bulundular.

Milletvekilleri, Akgül ve Pektaş beraberinde partili il yöneticileriyle birlikte   Kelkit Ak Parti ilçe Başkanlığını ziyaret ettiler. Ziyaret esnasında partide birkaç partilinin dışında kimsenin olmadığı dikkat çekti.

MUHTARLAR DERNEĞİ ZİYARETİ

Vekillerimiz Akgül ve Pektaş beraberinde ilçe Başkanı Akif Turan, gençlik kolaları Başkanı Sefa Topçu ile birlikte  muhtarlar derneği Başkanlığına yeni seçilen Aydın Akın ve üyelerine hayırlı olsun ziyaretinde bulunurken   burada sorulan sorular üzerine, cevaben, Cihan Pektaş bugün yapılan hizmetler 5-6 yıl önce başlamış ve devam etmektedir dedi. Dere ıslahıyla ilgili başka bir soruya sizi ikinci sıraya almıştık henüz dere ıslahı yapılmadı.  Bu Afrin operasyonları hizmetlerimizi aksattırdı.76 tane iş teklif ettik programa inşallah alınırda güzel hizmetlerimiz olur diyerek cevaplandırdı.Böylece buradaki ziyarette tamamlanmış oldu.

ŞOFÖRLER ODASI ZİYARETİ

Vekillerimiz, beraberindeki heyetle birlikte şoförler odasına hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Başkan. Beyler Kara’nın kendilerine ikram ettiği çay ve Pestil- Köme eşliğinde esprilerle ziyaret sonlandırıldı.

TİCARET ODASI ZİYARETİ

Vekiller  sanayi ve ticaret odası ziyaretinde yapılan ikramların yanı sıra  sohbet çok ciddi ve anlamlıydı. Başkan Cafer Hırık, Milletvekillerine hitaben ben çiftçiyim bölgenin gelişmesi için tarım ve hayvancılık geliştirilmeli kayıt dışı olan  üretimin kayıt altına alınması gerekir. Bayburt’tan örnekler verdi.  Bayburt’ta 66 bin hayvan varken bizde 38 bin olduğu vurgusunda bulundu. Bizde hayvancılığın daha geliştirilmesi yönünde Sayın Valimiz Okay Memiş ve Belediye Başkanımız Ünal Yılmaz beylerin önemli gayretleri oldu. Bu gayretler takdire şayandır. Siz Vekillerde aynı gayreti gösterin bekliyoruz dedi. Araya giren Ak Parti ilçe Başkanı Akif Turan  dolaşacağımız çok yer var mesaj alındı diyerek  sohbeti sonlandırılmasını istedi.

ESNAF ODAS ZİYARETİ

Vekillerin son STK ziyareti esnaf ve sanatkarlar odası başkanlığına tekrar seçilen İbrahim Bingöl’e hayırlı olsun ziyaretiyle son buldu.

BELEDİYE BAŞKANLIĞI ZİYARETİ

Gümüşhane millet vekilleri  Ak Parti Kelkit ilçe koordinatör yöneticisi Köksal Gül, İl yöneticisi İdris Çimen ve Ak Parti ilçe Başkanı Akif Turan, Ünlüpınar Belediye Başkanı Aziz Nas, il genel meclis üyeleri Mustafa Pala, Ahmet Güler, Belediye meclisi üyeleri Kelkit Ak parti İlçe gençlik kolları Başkanı Sefa Topçu ve partililer ile birlikte Kelkit Belediye Başkanı Ünal Yılmaz’ı makamında ziyaret etiler.

Buradaki ziyaretin ana teması ise spor oldu.

KAYMAKAMLIK ZİYARETİ

Milletvekilleri, Belediye ziyareti sonrası ilçe kaymakamlığına Belediye Başkanı Ünal Yılmaz, Ak Parti Kelkit ilçe koordinatör yönetici Köksal Gül,  İlçe Başkanı Akif Turan, Ünlüpınar belediye Başkanı Aziz Nas,il genel meclis üyeleri Mustafa Pala, Ahmet Güler,Belediye meclisi üyeleri Kelkit Ak Parti gençlik kolları Başkanı Sefa Topçu,ilçe milli Eğitim müdürü İsmail Yücel ve partililer eşlik ettiler.

Yapılan ikramın ardından ziyaret ilçe milli eğitim müdürü İsmail Yücel’e makam odası açtırılarak Burada çekilen fotoğraflarla son buldu.

 

HASTANE ZİYARETİ

Milletvekilleri H.Osman Akgül ve Cihan Pektaş beraberinde Ak Parti İl yöneticisi Kelkit ilçe koordinatörü Köksal Gül, il yöneticisi İdris Çimen,  Ünlüpınar Belediye Başkanı Aziz Nas, il genel meclis üyeleri Mustafa Pala, Ahmet Güler ve eski Söğütlü Belediye Başkanı, şimdinin Kelkit ilçe yönetim kurulu üyesi Numan Kara ve bazı partililerle birlikte Kelkit Devlet Hastanesi yönetimine yeni atanan yöneticilere hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Vekillerimiz Hastane Başhekim’i Op. Dr. Recep Demirgül, Başhekim yardımcısı Kelkitli hemşehrimiz Abdullah Pala, Hastane müdürü Mehmet Mayda ve sağlık hizmetleri müdürü Meral Fidan Uçan karşıladılar. Başhekim Demirgül hastane çalışmaları hakkında misafirlerine bilgi verirken hastanenin bazı eksiklerinin olduğunu ve bu eksiklerin giderilmesi hususunda kendilerinden yardımcı olmaları konusunu ifade etti. Vekillerin bir dosya halinde isteklerin kendilerine iletilmesi durumunda yardımcı olacaklarını belirtiler.  Samimi bir havada geçen ziyaret vekillerin hastaneden ayrılarak Köse ilçemize gitmek üzere hastaneden ayrıldılar. Ve böylece Kelkit ilçe ziyareti son buldu.

Kaynak: (GHE) - www.gumushaneekspres.com Editör: Nihat ZEYREK
Etiketler: Vekiller, Kelkit', çıkarma, yaptılar,
Yorumlar
Haber Yazılımı