Haber Detayı
29 Ağustos 2021 - Pazar 09:23 Bu haber 4143 kez okundu
 
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kürtün'lü Üçüzler Recep, Tayyip, Erdoğan Kardeşleri Kabul etti
Kürtün 'de üçüz bebeklerine ‘Recep’, ‘Tayyip’ ve ‘Erdoğan’ isimleri veren AK Parti Kürtün İlçe Gençlik Kolları Başkanı Tarık Şen, eşi ve üçüz çocukları AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından kabul edildi.
KÜRTÜN Haberi
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kürtün'lü Üçüzler Recep, Tayyip, Erdoğan Kardeşleri Kabul etti

Kürtün'de  üçüz bebeklerine ‘Recep’, ‘Tayyip’ ve ‘Erdoğan’ isimleri veren AK Parti Kürtün İlçe Gençlik Kolları Başkanı Tarık Şen, eşi ve üçüz çocukları AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından kabul edildi. 

AK Parti Genel Merkezi’nde gerçekleşen görüşmede Şen çiftini tebrik eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, isminin üçüzlere verilmesinin kendisini mutlu ettiğini söyledi. Üçüzlerle yakından ilgilen Cumhurbaşkanı Erdoğan minik üçüzlere çeşitli hediyeler verdi. 

AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları Başkanı Eyyüp Kadir İnan ve Gümüşhane İl Gençlik Kolları Başkanı Uğur Ülker’in de hazır bulunduğu buluşmada neşeli anlar yaşandı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Gümüşhane heyetiyle hatıra fotoğrafı çekildikten sonra yoğun mesaisine devam etti. 

Şen, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı çok sevdiğini dile getirerek, “Allah onu başımızdan eksik etmesin. Eşimin de rızasıyla çocuklarımızın ismini Recep, Tayyip ve Erdoğan koyduk. Çok mutluyuz.” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Cumhurbaşkanı, Erdoğan,, Kürtün'lü, Üçüzler, Recep,, Tayyip,, Erdoğan, Kardeşleri, Kabul, etti,
Yorumlar
Haber Yazılımı