İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
RESMİ İLAN
RESMİ İLAN
RESMİ İLAN
RESMİ İLAN
Haber Detayı
30 Haziran 2019 - Pazar 14:08 Bu haber 1817 kez okundu
 
Ak Parti İlçe Teşkliatından Kurumlara Ziyaret
Kelkit Belediyesinin hizmetlerinden daha fazla faydalanmak üzere, referanduma giden Karşıyaka (persor) köy sakinleri mahalle olmak için evet dedi.
KELKİT Haberi
Ak Parti İlçe Teşkliatından Kurumlara Ziyaret

23 Haziran İstanbul seçimi sonrası günlük siyasi çalışmalarına dönen Kelkit belediye başkanı Aziz Nas ve Ak Parti ilçe teşkilatı Başkanı Sadi Tüysüz, Beraberinde Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte İlçedeki kurumları ziyaret ettiler.

Cumhur ittifakının belediye başkanı Aziz Nas ve Ak Parti Kelkit ilçe Başkanı Sadi Tüysüz beraberindeki heyet ile birlikte önce İlçe Kaymakamı Aziz Onur Aydın’ı Ardından kurum ve kuruluşları gezerek kurumların eksik ve ihtiyaçlarını öğrendiler.

Kelkit cumhuriyet başsavcılıgınıda ziyaret eden siyasiler Kelkit cumhuriyet başsavcısı muhammet Fatih Özkılıç , Hakim Duygu Zeynep Canpolat, Kelkit Cumhuriyet savcısı Çağla Uğur, Hakim Fatma Tire, Kelkit İlçe Emniyet Müdürü Şahin Dizman, İlçe Milli eğitim müdürü İsmail Yücel, SĞK ilçe müdürü Harika Güzel Turan, Kelkit devlet hastanesi başhekimi Dursun Ali Kaba’nın da aralarında bulunduğu çok sayıda kurum idarecisi ziyaret edilerek vatandaşlardan gelen talep ve istekleri, sorunları istişare ederek, vatandaşlara cevap verebilmek adına ilgili kamu kurumları İle her zaman istişare içerisinde bulunacaklarını belirten heyet ziyaretlerinin her kademeye artarak devam edeceğini vurguladı. İlçe Kaymakamı Aziz Onur Aydın ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, siyasi heyete başarılar dilediler.

Kaynak: (GHE) - www.gumushaneekspres.com Editör: Nihat ZEYREK
Etiketler: Ak, Parti, İlçe, Teşkliatından, Kurumlara, Ziyaret,
Yorumlar
Haber Yazılımı