Haber Detayı
13 Temmuz 2019 - Cumartesi 23:23 Bu haber 2005 kez okundu
 
CEYLAN ERİŞTE MANTI DÜNYASI HİZMETE AÇILDI
Kelkit'te KOSGEP destekli hibe kredi alan kadın girişimci Mehbup Ceylan'ın yöresel ürünlerin satışını gerçekleştireceği CEYLAN ERİŞTE MANTI DÜNYASI Adını verdiği iş yeri törenle hizmete açıldı.
KELKİT Haberi
CEYLAN ERİŞTE MANTI DÜNYASI  HİZMETE AÇILDI

Kelkit'te KOSGEP destekli hibe kredi alan kadın girişimci Mehbup Ceylan’ın yöresel ürünlerin satışını gerçekleştireceği CEYLAN ERİŞTE MANTI DÜNYASI Adını verdiği işyeri törenle hizmete açıldı. 


Kelkit Devlet Eski Hastanesi karşısında hizmet verecek olan CEYLAN ERİŞTE MANTI DÜNYASI Yöresel ürünlerin açılış törenine Kelkit Kaymakamı Aziz Onur Aydın, Gümüşhane Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beyler Kara, Kelkit Ticaret ve sanayi odası başkanı Mustafa Servet Daltaban, Kelkit Ziraat odası başkanı Necdet Ertunç, Kelkit esnaf ve sanatkarları odası genel sekreteri Rahmi Uçar ve vatandaşlar katıldı. 

Açılış öncesi bir konuşma yapan Kaymakam Aziz Onur Aydın , "Azmin, çalışmanın ve yoğun bir çabanın sonucunda bir kadın girişimcinin işyerini açıyoruz. Bizler de kadın girişimcilerimizin ekonomik hayatta yer almaları konusunda kendilerini destekliyoruz. Yeni işyerinin hayırlı olmasını diliyor, girişimcimizi tebrik ediyorum" dedi. 

CEYLAN ERİŞTE MANTI DÜNYASI Yöresel ürünlerinin açılış kurdelesini, Kelkit Kaymakamı 
Aziz Onur Aydın, Gümüşhane Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Beyler Kara, Kelkit ticaret ve sanayi odası başkanı Mustafa Servet Daltaban, Kelkit ziraat odası başkanı Necdet Ertunç, Kelkit esnaf ve sanatkarları odası genel sekreteri Rahmi Uçar birlikte kestiler.


Açılış törenin ardından Kelkit halkına hizmet verecek olan işyeri sahibi Mehbup Ceylan, misafirlerine yeni hizmete açtığı işyerini gezdirerek bilgiler verirken, misafirlerine tam buğday unundan yapılmış mantı ve zeytinyağlı sarma, su böreği ve tatlı ikramında bulundu.

 

Sabah kahvaltısı için zengin menün olduğunu söyleyen işyeri sahibi Mehbup Ceylan, kuymak menemen ve yumurta gibi ürünlerimizde mevcuttur dedi.

Kaynak: (GHE) - www.gumushaneekspres.com Editör: Nihat ZEYREK
Etiketler: CEYLAN, ERİŞTE, MANTI, DÜNYASI, , HİZMETE, AÇILDI,
Yorumlar
Haber Yazılımı