Haber Detayı
16 Aralık 2018 - Pazar 11:17 Bu haber 3265 kez okundu
 
Kelkit Devlet Hastanesi Parlayan Yıldız Yolunda
Kelkit Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Dursun Ali Kaba, İdari ve Mali İşler Müdürü Mehmet Mayda gazetemizi ziyaret etti.
KELKİT Haberi
Kelkit Devlet Hastanesi Parlayan Yıldız Yolunda

Kelkit Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Dursun Ali Kaba, İdari ve Mali İşler Müdürü Mehmet Mayda gazetemizi ziyaret etti.

Gazetemiz imtiyaz sahibi genel yayın yönetmeni Nihat Zeyrek tarafından karşılanan hastane yetkilileri, gazetemize yayın hayatında başarılar dilediler. Genel yayın yönetmenimiz Nihat Zeyrek gazetemiz çalışmaları hakkında kendilerine bilgiler verdi. Ziyaretten duyduğu memnuniyetini dile getirerek ziyaretlerinden dolayı hastane yetkililerine teşekkür etti.
Hastane Başhekimi Uzm. Dr. Dursun Ali Kaba da hastane çalışmalarından bahsederken hastanede çalışan personel Sayısı’nın 270 olduğunu, amaç ve gayretimiz hastalara en iyi ve en hızlı şekilde hizmet etmeye çalıştıklarına vurgu yaparken, bunun içinde Hastanemize mamografi cihazı ve günümüz teknolojisine uygun kapsamlı kemik tarama cihazı (Kemik Dansitometri Cihazı)alınmıştır.Bu cihazların kurulmasıyla birlikte bölgemizde büyük bir sorunun çözümüne tanı konulabileceğine vurgu yapan Başhekim Uzm. Dr. Dursun Ali Kaba Hastaneye yeni alınan bu cihazlarla birlikte hastanemiz daha iyi bir noktaya geldiği bilgisini verdi.

Uzm. Dr. Dursun Ali Kaba, yeni alınan cihazların kurulum ve personel eğitimi için atom enerji kurumundan uzmanların gelmesini bekliyoruz. Bu cihazlar hizmete girdiğinde Kelkit devlet Hastanesi bölge hastanesi konumundaki konumunu daha ileri noktaya taşımış olacaktır. Bu cihazların hastanemize kazandırılmasında emeği geçenlere teşekkür  ediyoruz dedi.
Ziyaret karşılıklı sohbetin ardından hatıra fotoğrafı çekinilmesi ile sona erdi. 
 

Kaynak: (GHE) - www.gumushaneekspres.com Editör: Nihat ZEYREK
Etiketler: Kelkit, Devlet, Hastanesi, Parlayan, Yıldız, Yolunda,
Yorumlar
Haber Yazılımı