Haber Detayı
12 Nisan 2021 - Pazartesi 00:56 Bu haber 2125 kez okundu
 
Türkiye Şampiyonu Feyzanur kupayla dönüyor
6. Uluslararası Türkiye Açık Kickboks Avrupa Kupası Şampiyonası Antalya Kemer de 27 Ülke 2300 sporcu katılımı ile düzenlendi. GÜMÜŞHANE İlimizi Kelkit İlçemizden Kelkit Osmanlı Gençlik Ve Spor Kulübü temsil etti.
KELKİT Haberi
Türkiye Şampiyonu Feyzanur  kupayla dönüyor

6. Uluslararası Türkiye Açık Kickboks Avrupa Kupası Şampiyonası Antalya Kemer de 27 Ülke 2300 sporcu katılımı ile düzenlendi. GÜMÜŞHANE İlimizi Kelkit İlçemizden Kelkit Osmanlı Gençlik Ve Spor Kulübü temsil etti.

 Kulüp Başkanı Osman Nas Uluslararası Avrupa ve 5 defa Dünya Şampiyonu Milli Takım Antrenörü İbrahim Çiçek ve Türkiye Şampiyonu Feyzanur  Azizoğlu ile şapiyonaya damgalarını vurarak Kupayı İlimize ve İlçemize kazandırdılar. 56 kg Büyük Bayanlar Lovkik katagorisinde final maçına  kadar nakavtla kazarak geldi. Finalde ise rakikibi Muaytai ve Kickboks ta Dünya Şampiyonluğu bulunan rakibini 3_0 net bir skorla kazanarak Avrupa kupası birincilik kürsüsüne çıkarak kupayı kaldırmıştır. Bu başarısı ile Milli Takıma girerek Amerika da düzenlenecek olan Dünya şampiyonasında Ülkemizi ve İlimizi temsil etmeye hak kazanmıştır.
Klüp Başkanımızı Antrenörümüzü ve sporcumuzu bize yaşattıkları bu gururdan dolayı tebrik ederiz. 
Kulüp Başkanı Sayın Nas:
Öncelikle Bize ana sponsor Olan Aydın Doğan Vakfına, Sayın Valimiz Kamuran Taşbilek'e, Kaymakamımız Aziz Onur Aydın'a, Belediye Başkanımız Aziz Nas'a, İlspor Müdürü Mücahit Atalay'a, Değerli İşadamlarımıza, saygıdeğer esnafımıza, Koca yürekli bizi hic yanlız bırakmayan Kelkit halkına ve yürekten destek veren herkese teşekkür ederim. İnşallah Nice Kupaları hep beraber kaldıracagımıza inanıyor yeni yetişen sporcularımızlada kupalar kazanacağımıza yürekten inanıyorum.
Antrenörümüz İbrahim Çiçek: Azimli ve istikrarlı çalışmalarımızın meyvesini kupayı kazanarak aldık. Başarımızı bizlerden desteklerini esirgemeyen herkese armağan ediyorum. Hediyelerinizi de bekliyoruz. Şaka şaka.
Sporcumuz Feyzanur Azizoğlu:
Öncelikle bana inanan güvenen Herdaim arkamda olan Aileme, Başkanıma, Antrenörüme ve Tüm Halkımıza teşekkür ederim. KUPAYI Memleketime getirdiğimiz için çok sevinçliyim. Destekleriniz devam ettiği müddetçe nice kupalar getireceğimize inancım ve güvencim tamdır.
"MEMLEKET SEVDASI LAFLA DEĞİL İCRAATLE OLUR" siloganları ile kendilerine teşekkür ederiz. 
Kaynak: (GHE) - www.gumushaneekspres.com Editör: Nihat ZEYREK
Etiketler: Türkiye, Şampiyonu, Feyzanur, , kupayla, dönüyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı